| catalinadeyya a întrebat:

Cine urmareste serialul Elisa di Rivombrosa pe Romantica? Eu il urmaream tot timpul dar de marti, 11.09. 2012, postul de televiziune romantica nu a mai difuzat serialul. Vreau sa stiu daca au schimbat ora, daca stiti va rog sa ma ajutati! HELP! HELP!

Răspuns Câştigător
| Spritero a răspuns:

Buna.Cei de la romantica au scris pe facebook ca pana luni nu se pot remedia problemele, iar cand se va relua va fi din acelasi punct unde sa oprit.Deabia astept si eu sa-l vadhappy

1 răspuns:
| outlandish a răspuns:

Si eu as vrea sa stiu, este serialul meu preferat.