| xkatax97 a întrebat:

Cmf? big grin.
Ce filme drama sau drama-romantic imi recomandati? big grin Sincer ma cam plictisesc straight face si am chef de un film. FUNDA big grin

6 răspunsuri:
| IustinaSiAtat a răspuns:

Buna! Daca vrei o adevarata drama.iti sugerez filmul : My sister's keeper...e bestial filmul:X:Xsi cred ca este singurul film care ma ffcaut sa plang
sper ca te-am ajutat!

| James_2956 a răspuns:

Buna!
Incearca:
Lova and other drugs
Dead awake
Blue Crush 1&2
O seara buna!

| LoveWithoutInhibitions a răspuns:

Buna!
Eu iti recomand Twilight...chiar daca nu eti fana Twilight incearca doar sa te uiti la unul din filme (Amurg, Luna Noua sau Eclipsa) si ai sa vezi ca dupa o sa iti placa si poate chiar vei vrea sa vezi si urmatorul film : Breaking Down...doar ca acesta apare in noiembrie!

| LoveWithoutInhibitions a răspuns:

Acum, funda?

| xkatax97 explică:

Is baiat big grin dar am vazut seria laughing e tare. Merci oricum.

| xkatax97 explică:

La-m vazut intr-adevar e super, si emotionant dea-dreptu happy