| mikidutza_7540 a întrebat:

Credeti ca eliza din nacisa salbatica o va accepta ca si soa pe narcisa?

FUnda big grin

Răspuns Câştigător
| Etxd a răspuns:

Nu cred deoarece e foarte egoista isi doreste totul pentru ea si este orgolioasa eu cred ca intr-un final va ramane singurawinking
funda?

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu va avea de ales big grin

| LoveSelena a răspuns:

Poate in cele din urma isi va da seama ca narcisa o iubeste ca sora dupa cate i-a facut si chiar ar trebui sa isi dea seba sper ca da

| trenuletucretu a răspuns:

Nu stiu ce sa zic! Dar cred ca Antonio il va omora pe Terente! In primul rand pentru bani si in al doilea rand pentru Eliza. Si fraaaate Dominic de ce s a dus la calarasi? Adica locul lui e langa bunica lui ce mai. Ce serial?

| Adelinutza_8696 a răspuns:

Pai nu prea o accepta dar cum narcisa este buna la suflet o ajuta in tote felurile iar eliza profita de ea:-D