| Effyyyy a întrebat:

Care este actorul tau pref din narcisa salbatica.happy al meu este Elizahappy

Răspuns Câştigător
| LULUTZAwhitYOU a răspuns:

Dc eliza? fara suparare dar in film e o scorpie. e casatorita cu tudor in realy, jtiai? Ma rog actorii mei preferati sunt narcisa manuela si stefan
funda plz for meee

10 răspunsuri:
| leonardo a răspuns:

Buna. Eu nu am actor pref din Narcisa Salbatica. Sper sa te ajute.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Actorul meu preferat este ileana si vreau sa ajung si eu la fel ca ia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Narcisa si tudor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii se potiveste rolul de minune elizei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eliza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anastasia, narcisa, elena, stefan tudor, emanuela. emanuel. cristian happyhappy! raspuns =... michaela!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eliza e o scorpie 10:55 prrooooooooooooooooooooooooooooooosssstttttttaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Manuela este actrita mea preferata. iar dintre baieti...de departe cred ca Emil joaca extrem de bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Narcisa,dana,manuela,tudor,mioara,stefan si Ileana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eliza este casatorita cu tudor?