| Alle1991 a întrebat:

Buna TPU! Cui ii place filmul Suleyman Magnificul? Mie imi place. Voua?

Răspuns Câştigător
| CarlaaSonia a răspuns:

Este un serial foarte frumos, pe langa Pariu cu viata... Din acest serial putem lua si lucruri bune (legate de istorie) dar din Pariu cu viata ce invatam? Cum sa injuram sau chestii de genu `? oh go on laughing

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu l-am vizionat sad

| Resurrection a răspuns:

Destul de bun dar ma uit la el doar atunci cand ma plcitisesc.

| Brun3tte a răspuns:

Nu m-am uitat deloc..si nici nu ma tenteaza laughing

| Tamasoi_Octavian_1936 a răspuns:

Da,imi place.Desi este o fictiune, este totusi o oglindire a perioadei marelui imperiu otoman, facut dupa un scenariu care fascineaza pe telespectator.