| VampireBlood a întrebat:

Buna TPU.Cum se numeste actrita principala din,,Fata contra monstru"?
Imi puteti da link-uri cu melodiile pe care le canta aceasta in film?(asta daca au fost postate pe youtube, eu una nu le-am gasit).

Răspuns Câştigător
| IzabellaLove a răspuns:

Olivia Holt
Nume: Olivia HoltData nasterii: 5 august 1997Locul nasterii: Germantown, Tennessee Zodia: Leu

6 răspunsuri:
| VampireBlood explică:

Numele real * happy

| IzabellaLove a răspuns:

Olivia Holt
Nume: Olivia HoltData nasterii: 5 august 1997Locul nasterii: Germantown, TennesseeZodia: Leu

| Nicusor_Belivaca_1995 a răspuns:

Se numeste:Olivia Holt from Girl Vs. Monster - Fearless (full song) Lyrics