| BlackRaven45 a întrebat:

Cum vi s-a părut filmul,, X-Men: Days of future past``? Daţii o notă de la 1 la 10 şi motivaţi-vă răspunsul. big grin

Dau fundă! :*

2 răspunsuri:
| mnthseby a răspuns:

Ma așteptăm da fie un film mai reușit. I-aș da nota 6. Nu e cine știe ce. Wolverine se întoarce în trecut... Sincer mai mult mi-a plăcut Uimitorul Om Păianjen 2., non-stop 2014, Haunt, blood glaciar, Jumper. Ma așteptăm să fie mult mai bun.

| Cherry94 a răspuns:

Eu i-as da un 8 este un fil bine regizat, adaptat cerintelor actuale in materie de imagine, actiunea se desfasoara intr-un cadru bun, imi place.