| WatswovskyvonAle a întrebat:

Buna TPUbig grin
Ati vizionat filmul "Anotimpul Vrajitoarei"? [cu.Nicholas Cage]
Daca da, ce parere aveti despre el?thinking
Puteti sa argumentati?
Multumesc.happy[Scamaaa]

2 răspunsuri:
| veronica a răspuns:

Pai nu e naspa dar nici cine stie ce, e o poveste proasta as zice de parca o vrajitoare care se descopera la sf filmului ca e dracu nu stia drumul sa ajunga singura la o manastire, dar oricum poate sunt persoana care cred filmul bun, eu l-am vazut pana la sfarsit pentru ca vroiam sa vad cum se termina si nu ma asteptam la asa sfarsit, e metriu filmul dupa parerea mea.

| KoEwn a răspuns:

CUM a zis veronica