| anonim_4396 a întrebat:

De cateva luni ma uit la serialul The Vampire Diaries, iar ieri am vazut ultimul episod din sezonul 3. Sunt foarte trista pentru ca am inteles ca sezonul 4 va aparea in septembrie sau chiar mai tarziu. si pana atunci o sa morrr pentru ca acest serial este superb si mi-a placut deosebit de mult. Deci imensa mea rugaminte este urmatoarea : Vreau sa-mi spuneti daca stiti vreun verial care sa semene leit cu The Vampire Diaries, adica cu liceeni, vampiri, varcolaci, vrajitoare. hmm... mai pe scurt tema serialului. Va rog mult de tot sa ma ajutati pentru ca cred ca o sa o iau razna pana va aparea sezonul 4. Dau Fundita big grin!

9 răspunsuri:
| Αγάπη a răspuns:

Pai si eu ma uit la Jurnalele Vampirilor si sunt de acord cu tine.
Daca vrei neaparat un serial fantasy cred ca The secret circle este unul potrivit, mie una imi place mult, desi are doar un sezon :*

| anonim_4396 explică (pentru Αγάπη):

In The Secret Circle sunt si vampiri?

| anonim_4396 explică (pentru Αγάπη):

In the secret circle sunt si vampiri?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Αγάπη: in the secret circle sunt si vampiri?

| Addah a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, doar vrajitoare si alte chestiute supranaturale ce se invart prin jurul lor care apartin strict domeniului vrajitorie. Deeci nu sunt si vampiri.

| Clauvdgg a răspuns:

True Blood - dar primul sezon nu e chiar cine stie ce.
Nu sunt seriale ca The Vampire Diaries, nimic nu se compara cu el.
Alte seriale faine :
Pretty Little Liars
Gossip Girl
Hart Of Dixie
The Secret Circle
Supernatural
Dexter
Lost

| Addah a răspuns:

The secret circle este cu vrajitoare dar genul este asemanator. De asemenea, cred ca ti-ar placea si Pretty little liars, The laying game. Un anime cu vampirici ar fi Vampire Knight. Mai avem si Lost Girl, Teen Wolf, Privilegiul, Heroes (cu omuleti cu puteri), Moonlight(vampirici), Blood Ties (tot vampirici), 10 Thing I hate about you (adolescenti), 90210, etc etc. big grin

| CatalinaAlice a răspuns:

Apare prin aprilie nu stiu data exacta un serial cu originalii din tvd
se numeste 'the originals'

| elissaB a răspuns:

The secret circle este cu vrajitoare e foarte dragut, Teen Wolf cu varcolaci doar astea sunt.
Mai sunt seriale cu liceeni tot asa care sa iti placa Pretty little liars, The laying game, Gossip Girl, One tree hill.