| amage a întrebat:

De ceva timp incerc sa gasesc un desen vechi care se difuza pe Cartoon Network sau Jetix (eram mica, nu-mi amintesc prea bine) Desenul avea actori reali si era despre extraterestri parca. Personajul principal era o fata cam de vreo 15 ani, pielea inchisa la culoare, par carliontat si prins intr-o coada. Era ajutata de o femeie... Nu mai stiu exact ceea ce se intampla, dar imi amintesc de un episod in care erau intr-un cinematograf si acolo au gasit un extraterestru sub forma umana.
Daca imi puteti spune numele desenului respectiv, v-as fi recunoscatoare happy Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Crlsti a răspuns:

Cred ca si mai mult ca sigur e vorba despre ''Aventurile lui Sarah Jane''

| amage explică (pentru Crlsti):

Asta era! big grin Multumesc mult!