| mia3623 a întrebat:

Buna TPU deci caut un film de fffffffff multa vreme l-am vazut acu cv ani si chiar nu imi aduc aminte cum ii zice mi-a placut f mult si as mai vrea sa il mai vad o datahappy cate cv mai stiu da nu foarte multe si explicite ceva cu un ritual cu niste baietei cred ca 8 intr-o casa parasita.parca....ritualul consta in a pune copii intr-un cerc si sangele lor sa se scurga spre centrul cercului...intre timp unu dintre ei reuseste sa fuga,timpul trece si copilul creste si nu stiu cum se muta cu familia lui in casa aceea,casa find bantuita de copii sacrificati se intampla cv incidente si intr-un final este sacrificat si ultimul adica barbatul, avand cred ca astm sotia ii face o incizie in gat sa ii introduca un tub de la pix si astfel ea incheie ritualul inceput cu cv ani in urma.ma poate ajuta careva? dau cate funde vretibig grinbig grinbig grinbig grin:

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Erau 7 băieți, iar filmul se numește „Darkness" - Întunericul (2002) cu Anna Paquin.
http://www.imdb.com/title/tt0273517/
Numai bine.

| mia3623 explică (pentru Diabolique):

7-8 am fost pe acolobig grinbig grinnu stiam sigur. voiam sa dau indicii si aveam o teama ca nu o sa reuseasca sa isi dea seama nimeni ce caut eu. multumesc multhappy

| Diabolique a răspuns (pentru mia3623):

N-ai pentru ce.
„Darkness" nu are continuare. Ritualul s-a încheiat până la urmă, nu? laughing
Un film asemănător, dar ceva mai adolescentin este „The Covenant" - Conjurația tăcerii (2006) cu Sebastian Stan (actor român). S-ar putea să-ți placă.

3 răspunsuri:
| mia3623 explică:

Si o continuare are cumva? m-am uitat pe net dupa ea dar am gasit doar niste jocuri poate nu caut unde trebuiebig grin....ma ajuti again?