| AndreeeexD a întrebat:

Buna TPU ! Filmul Death Note The Last Name e complet diferit de serialul sau ?( adica anime )

2 răspunsuri:
| BeastMaster a răspuns:

Da in mare parte povestea este aceeasi cum ar fi personajele si astea dar difera destul de mult fiindca in primul rand fiind ca in anime povestea este continuata si dupa moartea lui L pe cand in film...in fine mai bine te uiti ca daca stau sa iti spun toata povestea iti stric toata surpriza din film asa ca iti recomand sa te uiti.

| BeastMaster a răspuns:

*scuzati-mi greselile de ortografie*