| akcentdiana a întrebat:

Funda, stie cineva cum se numeste filmul acela in care personajul principal se naste batran si moare tanar?

Răspuns Câştigător
| Denisucu55 a răspuns:

Salut! Filmul se numeste THE CURIOUS CASE OF BENJAMIN BUTTON, si e cu Brad Pitt, nu-i asa? Sper ca te-am ajutat!

10 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

The Curious Case of Benjamin Button

http://www.cinemagia.ro/......ton-14779/

| Seby90 a răspuns:

Da eu ma gandeam la alt film, similar ce-i drept. Ai putea sa incerci sa il vezi, se numeste Mr. Nobody, un film exceptional.

O zi buna.

| TheStory a răspuns:

The Curious Case of Benjamin Button.
Este destul de interesant filmul, cam toate filmele care au fost facute dupa carti sunt bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Curious Case of Benjamin Button. Filmul a fost regizat in anul 2008. Actorii principali sunt Brad Bitt si Cate Blanchett. Filmul este o adaptare dupa nuvela lui F. Scott Fitzgerald, care a aparut prin 1920. E un film foarte reusit. A reusit sa castige 3 premii Oscar si 3 premii Bafta.

| radu75 a răspuns:

The Curious Case of Benjamin Button

| xFakeSmilex a răspuns:

Filmul se numeste : The Curious Case of Benjamin Button.
Si este super!

| traian30 a răspuns:

The Curious Case of Benjamin Button
Strania poveste a lui Benjamin Button
Funda pls!

| Emy1234 a răspuns:

The curious case of Benjamin Button

| Nic6300 a răspuns:

Acel film se numeste: The Curious Case of Benjamin Button.

| IndiaHawaii a răspuns:

Stranie Poveste a lui Benjamin Burton