| Stella17 a întrebat:

Buna TPU imi dati si mie niste filme gen Camp rock high scool musical. Cel mai frumos film primeste Fundita

Răspuns Câştigător
| euSUNTasta a răspuns:

Minunata aventură a lui Sharpay, Magicienii din Waverly Place - Filmul, Citeşte şi plângi, In căutarea gloriei, Perfecţiune virtuală, Geniul, Vrăji - gemenele, Vrăjigemenele 2, Al treisprezecelea an, Zenon: in slujba universului, Zenon: Fata din secolul XXI, Felinele: O singură lume, Felinele 2, Johnny Kapahala: Înapoi în Hawai, Johnny Tsunami, Lemonade Mouth, Harriet the Spy: Blog Wars.

| sconosciuto a răspuns (pentru euSUNTasta):

Wow thati de la disney chanel... wahahah

5 răspunsuri:
| Luissa123 a răspuns:

Wild child
geek charmin
princess diaries
princess protection program
star struck

| TheAvenger a răspuns:

School Of Rock

| AnaMaria777 a răspuns:

Star Struck, Felinele...

| Titienari_Gabi_1990 a răspuns:

A walk to remember
the last song asta-i misto