| lolz555 a întrebat:

Bună, TPU! Îmi puteți recomanda niște seriale faine? Până acum m-am uitat la TVD, Pretty Little Liars, Gossip Girl, The Lying Game și Skins. A, și dacă ați putea, să îmi spuneți și câte ceva despre ele laughing

Răspuns Câştigător
| Khalesionfleek a răspuns:

Din lista mea cu seriale preferate...
As putea sa iti recomand ''THE 100'', este destul de misterios, ce as putea sa iti spun despre el, e vorba despre Planeta Pamant dupa 100 de ani dupa ce nu a mai fost locuita, si acum de pe o nava spatiala sunt trimisi 100 de adolescenti sa vada daca mai poate fi locuita.Dar cred ca e suficient sa te uiti la primul episod ca sa iti dai seama daca iti place sau nu.

In cazul in care esti fata, si te intereseaza romantismele ar putea sa.ti placa si ''Reign''
Un mini-serial foarte dragut, doar 3 episoade, este ''TUT'' (Tutankamon), poate te intereseaza putin cultura egiptenilor dar nu numai asta este prezentata in serial.

Seriale cu super-eroi/actiune : nu pot sa nu aduc in discutie unul din serialele mele preferate ''Smallville'' ( cu superman), mai sunt si ARROW, FLASH.
Nikita este iarasi unul de actiune.

Daca te intereseaza si seriale cu ''crima'' rezolvari de crima, mister, iti recomand ''The mentalist'', ''Twisted'' cu super actorul Avan Jogia care joaca si in serialul ''TUT''

Mai, mie imi plac aste mai misterioase deci ar mai fi : Wayward Pines, e supeeer taree si full of mistery, Between.

oke...si insfarsit, sper ca nu te-am plictisit, dar nu as putea sa nu amintesc de serialul meu preferat ''MERLIN'', nu e lung, are cam tot ce ii trebuie unui serial :actiune, drama, dragoste, magie, ti-as reccomanda sa te uiti la primul episod sa vezi daca iti place.

| Khalesionfleek a răspuns (pentru Khalesionfleek):

Hey, multumesc pentru funda, sper ca te-am convins big grin

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

The Originals,True Blood,Hemlock Grove,The O.C., Finding Carter, Love Child, Nowhere Boys, Blue Mountain State

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

dexter, suits, true detective, hanibal, the mentalist, game of thrones, vikings. breaking bad, better call saul, da vinci's deamons, marco pollo

| Florixandra a răspuns:

The originals a pornit de la TVD, the Walking Dead este despre apocalipsa zombihappy