| 34asdfg76543jh a întrebat:

Imi puteti recomanda o drama japoneza cum ar fi Koizora sau Kimi ni Todoke? (cu adolescenti)
Am vrut sa ma uit si la Bokura ga Ita Zenpen, dar nu l-am gasit online cu sub in eng. Daca stiti unde l-as putea viziona v-as fi recunoscatoare.
Si inca o mica intrebare: ce parere aveti despre dramele Tada, Kimi wo Aishiteru si Take Care of My Cat?
Funda

2 răspunsuri:
| ceco a răspuns:

Buna nu e chiar cu adolescenti dar este un serial bun, placut Saito-San http://www.gooddrama.net/japanese-drama/saito-san

| Ani11 a răspuns:

Te poti uita la ''Secretele de la Palat'' este un serial japonez. Intr-adevar nu-i cu adolescenti, ci cu oameni putin mai invarsta dar ti-l recomand, eu l-am urmarit cand era la televizor, a fost cel mai frumos serial japonez pe care l-am vazut EVER! happy