| ktlina a întrebat:

imi puteti recomnada niste filme in care a jucat Robert Pattinson in afara de twilight apa pentru elefanti remeber me si Harry Poter? dau funda la cel mai bun raspuns :*

5 răspunsuri:
| ema1ih a răspuns:

"bel imi" si Vanity Fair

| Juleuuss a răspuns:

Uite, sunt mai multe filme în care joacă el aici - http://www.cinemagia.ro/filme-cu-robert-pattinson-27050/

| rose21 a răspuns:

Http://www.imdb.com/name/nm1500155/
Da putin mai jos si ai sa gasesti o lista cu numele tuturor filmelor in care a jucat :*.

| Pirvudaniel17 a răspuns:

Pai de curind joaca in filmul"remember me", "bel imi","vanity fair" si multe altele nu le stiu chiar pe toate dar sper ca astea sa iti fie de ajuns