| Uza a întrebat:

Imi puteti spune si mie cateva filme infricosatoare, pline de mister gen: Casa de ceara, Apelul misterios. Multumesc!

4 răspunsuri:
| justagirl2 a răspuns:

The others, orphan, case 39, the winchester house, the ward, the univinted- la astea m am uitat si mi-au placuthappy te vor surprinde cu siguranta

| xlollypop a răspuns:

Astea sunt dupa adevar:the exorcist,texas in chainsaw massacre,jaws,audrey rose,the hills have eyes,the amityville horror.dar cel mai scarry e the exorcism of emily rose pentru ca e dupa adevar si exista si inregistrari cu ea in care era posedata.mai sunt si 11-11-11,the rite,mirrors...si mai e o emisiune fenomene stranii.FUNDA?:*

| NuStiuNimicNiciodata a răspuns:

Uita-te la Saw toate partile

| KiryuZero a răspuns:

Destinatie finala 1 2 3 4 5