| ღჩօოჩօղყƙღ a întrebat:

Imi spuneti daca a aparut filmul Naruto Road To Ninja? Daca nu a aparut, cand va aparea?

7 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

Salut. Filmul a aparut in Jp pe 28.08. 2012. Ceea ce inseamna ca varianta in engleza o sa apara in S.U.A de abia la anul prin aprilie - iunie. Si odata ce apare la americani o sa fie tradus si in Ro. Iar fansub-urile la care o sa gasesti filmul sunt:
http://anime.kage.ro/
https://shinobi-fansub.com/
Cam asa decurg lucrurile in legatura cu filmele anime.
Asa ca trebuie sa avem rabdare.;)

| UnCorpSanatos a răspuns:

A aparut in 28 iulie 2012

| ღჩօოჩօղყƙღ explică (pentru UnCorpSanatos):

In japoneza.Pe mine ma intereseaza daca a aparut in romana

| UnCorpSanatos a răspuns (pentru ღჩօოჩօղყƙღ):

Scuze, dar nu am stiut, pentru ca nu ai specificat cum il vrei doar daca a aparut happy

| Spikey99 a răspuns:

Ei bine filmul Naruto Road to Ninja a aparut in iunie doar in Japoniasad.Iar la noi va aparea anul viitor in Primavara(nu stiu data exact)FUNDA?:*