| Gahbryella a întrebat:

Imi spuneti si mie cine stie si urmareste, pe cat incepe din nou mireasa pentru fiul meu..tot in august cand se termina?

Răspuns Câştigător
| ONE123456789 a răspuns:

Pai va incepe pe 31. August. Stiu sigur. Funda?

6 răspunsuri:
| GaBrIeLa1994 a răspuns:

Acum o sa aiba si eu cateva saptamani de vacanta si o sa inceapa in toamna, mai exact septembrie sau octombrie, inca nu se stie exact data

| AlessandraCoco a răspuns:

Da..se termina in 24 august.

| Gahbryella explică (pentru AlessandraCoco):

Da dar vreau sa stiu si cand incepe iar?!

| AlessandraCoco a răspuns (pentru Gahbryella):

Cred ca de la 1 septembrie. Asa a fost anul trecut. Iar din 24 pana in 1 ii mai cheama pe concurentii astia.

| AlessandraCoco a răspuns:

Pe 31 august, acuma am aflat si eu! Au doar o saptamana pauza in care tot acesti concurenti v-or veni.

| Andreeas1800 a răspuns:

Pe 24 e finalul, iar pe 31 (sambata viitoare) va incepe noul sezonwinking