| eddy2012 a întrebat:

imi ziceti si mie ceva filme cum ar fi : Wrath of titan, spartacus, din astea antice. mai mult din istoria grecilor.

funda.

Răspuns Câştigător
| ASimpleUser a răspuns:

Pai cel mai tare e "Crush Of The Titans"..."Wrath Of The Titans" e un fel de continuare a filmului "Crush Of The Titans"...ai mai putea sa vezi si: 300, Immortals, Troy,

3 răspunsuri:
| MagicSmile7 a răspuns:

Stream Four Feathers, nu e chiar ceea ce vrei tu (actiunea are loc in epoca medievala, e vorba despre un militar englez...), dar e fine filmul.

| WooppS a răspuns:

| adriana_5957 a răspuns:

E un Film foarte tare se numeste Troia