| Valy800 a întrebat:

Buna TPU in desenul animat Star Wars:The clone wars era un episod in care Anakin, Obi Wan si Ahsoka ajungeau pe o planeta misterioasa pe care era o fata care reprezenta binele si un baiat care reprezenta raul imi spuneti si mie cum se numea episodul si daca imi puteti da un link de unde sa ma uit ca imi placea foarte mult episodul big grin

8 răspunsuri:
| anonim_4396 a răspuns (pentru Marwell):

Cat de prost poti sa fii

| Valy800 explică (pentru anonim_4396):

Taci tu daca nu sti rasunsul mai bine taci

| Valy800 explică (pentru Marwell):

Cei asta :/

| anonim_4396 a răspuns (pentru Valy800):

Ba tu esti prost la cap sau te prefaci? omu ala intreaba de un serial in care sunt mare fan si sincer nu am vazut episodul iar ala da un link cu fitness...cum sa-i iei apararea, atat de prost esti?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Valy800):

Plus ca pe ce dai tu link i se pune aluia bani...

| Valy800 explică (pentru anonim_4396):

Ba exista epiodul plus scuze atunci nu m-am uitat la cine spui ca e prost

| flavi a răspuns:

Vezi pe 990. ro cauti Star Wars: The Clone Wars Sezonul 3 Episoadele 16-18