| Cristina_Monica_1990 a întrebat:

TPU! In seara aceasta fac o petrecere in pijamale cu 2 prietene si nu stim la ce film sa ne uitam. Vreau si eu cateva idei de filme bune, nu conteaza categoria, in special potrivite pentru o petrecere in pijamale.
Multumesc!

5 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Tonight You're Mine (2011),Project X (2012),21 & Over (2013),Two Night Stand (2014),Can't Hardly Wait (1998)

| Sn4k3 a răspuns:

Wrong turn (Seria)
The Maze Runner 1, 2
Jumper
American Pie (seria) - 1, 2, 3 cele mai tari
21 and over
Marea Mahmureala 3. Vizionare placuta!

| J0B0MAT a răspuns:

Focus
Squatters
Now you see me
Inception
Suite francaise
The hunger games

| MrsAllAmerican a răspuns:

Uitati-va la Din Greseala Impreuna. E o comedie noua foarte buna, o sa va placa. Daca nu vreti comedie, incercati The Mortal Instruments, Divergent, Jocurile Foamei, The Maze Runner, The HOST, Twilight.