| xdIoanaBuzilaxd a întrebat:

Hey,TPU!love struck
In seara asta vreau sa fac o petrecere in pijamale si invit niste prietene la mine acasa! Si vreau sa ne uitam si la un film.Nu conteaza ce gen de film e...sa fie de dragoste, drama sau comedie...nu conteaza! Nu vreau horror!laughing Dar vreau sa fie unul frumos, interesant.cum e "a walk to remember". care iti ramane intiparit in minte dupa multe zile!

Ceva recomandari?:*
Dau >fundoi:
P.s:scuze categoriahee hee

3 răspunsuri:
| UnforgotableeeLoovee a răspuns:

Incearaca Vinerea trasnita-cu lindasay lohan si jurnalul unei adolescente-cu lindsay lohan.Sunt super frumoase happy

| xdIoanaBuzilaxd explică (pentru UnforgotableeeLoovee):

O sa ma uit la jurnalul unei adolescente:* Daca imi place iti dau fundabig grin

| Kateee a răspuns:

Hey! Eu ti-as recomanda "Burlesque" este cu cantareata Christina Aguilera este superrr. Sau "Just with it " in romana (Nevasta de imprumut ) este o comedie romantica. Vizionare placuta!