| moniiq a întrebat:

Inainte, cand era vechiul fox kids, era un desen cu o familie: un copil, mama, tata, si un catel (nu stiu daca mai erau frati), si avea o masina albastra parca thinking Acestia aveau un vecin care avea o pisica alba si o trata "regeste". Barbatul isi ura vecinii pentru ca baietelul si catelul venea mereu si se juca cu pisica lui. Stie cineva cum se mai numea desenul acela?big grin

Răspuns Câştigător
| GeorgianaDragus a răspuns:

Burckly caine rauhappy fundita puppy dog eyes?

3 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Caine rau parca se numea :P http://www.youtube.com/watch?v=bqwnoKd2Clc astept funa :X

| DenisIonut01 a răspuns:

laughing prea tarziulaughing