| mariatina a întrebat:

intrebari pentru cei ce se uita lu iubire si onoare.
1. care este episodul tau preferat?
2. ce parere aveti de episodul in care a explodat bomba (ep 60)?
3. credeti ca ilinca a facut bine ca i-a spus de copil lu amir?
4. episodul de luni asteptati sa inceapa?
5. ce parere aveti despre ap care trebuie sa inceapa luni (din secvente)? credeti ca familia lu amir si ilinca vor muri?
6. care e personajul preferat?
7. ce parere aveti despre ilinca?
8. dar despre amir si familia lui (mama, sora (noor), tatal, fratele (aziz) etc?
9. dar despre carmen si cei care umpla prin cluburi (cooki, coco, cici, serghei, sarpe etc?
10. ce parere aveti despre film? cum ati vrea sa se sfarseasca? ce vreti sa se intample in episodul de luni?

mie imi place mult filmul.

4 răspunsuri:
| Bby22 a răspuns:

Heyy big hug
1.Hmm. Nu am epp preferatebig grin Pt ca si mie imi place la nebunie filmul; x
2.Mam cam speriat. Dar ma bucur ca nu a murit nimeni. Si sper sa se afle ca Aziz a fost de vinastraight face
3.Da pentru ca la Ovidiu nu ii mai prea pasa de Ilinca.Si oricum Amir s-a facut bine. Deci DA a facut bine.
4. Daaa! Sunt curioasa ce se intampla :*
5.Nu. Nu cred ca vor muri. Deoarece sunt pers principale. Dar eu sper sa nu moaracrying(.
6.Cocohappy Si ilinca :*
7.Una buna. Este o fata fffff frumoasa :X imi place ff mult personajul eii :X
8. Ei sunt invatati cu regurile lor. De aceea tatal lui Amir este asa de strict :*. Imi place familia lui. Dar de Aziz nuuuu!straight face
9.Imi plac muult de ei :X Imi place ca ma fac sa rad :X:X Suuuperwinking
10. Vreau ca toata lumea sa fie fericita, Amir, Ilinca si Victor sa fie ferciti si sa mai fie inca o surioara pentru Victor :*; x Dar Amir sper sa ajunga la inchisoarewinking. In ep de luni vreau sa nu moara nimeni,
Si mie imi place extrem de mult!; x

| Bby22 a răspuns:

Aziz scuze happy

| PuffyPufosul a răspuns:

Pai serialul a fost super... nu prea mai am ce sa spun fiindca a spus bonny

| Bianca_4945 a răspuns:

Dc sa ajunga Amir la inchisoare?