| Flori a întrebat:

TPU-isti. Ce filme ati mai vazut in ultima vreme? As vrea sa-mi recomandati un film pentru seara asta.
Multumesc si recompensez deranjul, bineinteles.

Răspuns Câştigător
| ElektroViruss a răspuns:

Life as we know it - Comedie
Inception
Sorority Row
Prince of Persia

7 răspunsuri:
| andragrigoras2000 a răspuns:

Suntem in 7 martie deci iti recomand iubire si onoare care incepe la 8 jumate seara pe acasa tv si e de luni pana joi
sau
dragoste si pedeapsa ora 8 jumate pe kanal d de luni pana martilaughing
funda? plzz.a.si mai e si teresa la ora 7 jumate pe acasa tv.
si toate panzele sus...ec.funda?

| astamicuta a răspuns:

Hachiko A Dog Story

| Genesis29 a răspuns:

17 Again

| claudiu47 a răspuns:

Filme Noi Filme Gratis Filme Online Filme 2011 Seriale Online Movie Online Free Tv Online Jocuri Documentare Numai Pe Site-ul Tau :www.TheMoviesBest.com

| CookieYumm a răspuns:

The Social Network love struck

| lesslonleygirl a răspuns:

1.Titanic
2.Letters to Julliet
3.Another Cinderella story

| Lexxis a răspuns:

Amurg,Luna noua,Eclipsa,Harry Potter,Alice in wonderland, Step up 3, Remember me,Life as we know it,Stardust, Last Song, The turist etc