| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.Ma intrebam ce seriale / filme stiti care sunt foarte inteligente din punct de vedere al scenariului.

exemple de filme/seriale la care m-am uitat deja:
prison break
shutter island
inception
the mentalist
inside man
etc...mai spuneti voi. Cine imi da cele mai multe filme/seriale pe care nu le-am vazut si imi plac primeste funda!

5 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Seriale:The Leftovers, The Strain, True Detective, The Killing, Murder In The First
Filme:Now You See Me (2013),Only God Forgives(2013, dacă ești fan Ryan Gosling), Children Of Men (2006), What Maisie Knew (2012),Pleasantville (1998),In Time (2011),Lucy (2014),Carnage (2011),A Long Way Down (2014)

NOname
| NOname a răspuns:

Breaking Bad.

| ArthurKn a răspuns:

The Double 2011