| DenyNikyLovely a întrebat:

Buna TPU
Ma puteti ajuta cu ceva, va rog mult de tot?
Ati putea sa-mi spuneti niste nume de filme mai de adolescenti mai de dragoste dar sa aiba si actiune si sa fie mai noi 2010, 2011, 2012, 2013.
Va rog mult mult de tot.
Mersi

Răspuns Câştigător
| DianaIstratii a răspuns:

Ok, am sa-ti spun toate filmele la care m-am uitat eu. Mi-au placut mult :* Sper sa iti placa si tie, deci :

1.The notebook, este super filmul ♥, ultimul pe care l-am vazut big grin

2.Mean girl...

3. Wild Child - Acesta mi-a placut mai mult ca toate, chiar a fost super... l-am vizionat de 4 ori big grin

4.LOL ( joaca Miley Cyrus )

5. A cinderella story - Acest film este mai romantic ♥

6.The Girl Next Door

7. Remember me:X, ti-l recomand! tongue

8. Teen spirit - A fost un fim genial ♥, e si comedie laughing

9.Monte Carlo happy

10. Si mai era un film de genu : Tocilarul dragut, a fost chia interesant big grin

Ti-as mai spune filme, dar le-am uitat sad. Daca imi mai aduc ceva aminte, te anunt! ♥