| zuzuke94 a întrebat:

ma uit la "Narcisa salbatica" si nu inteleg ce are Tudor. Ce a patit de e in starea aia? si unde au disparut Eliza, si cei 2 copii Ileana si Stefan? sau bunica Narcisei? funda :X

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| Ella99love a răspuns:

Tudor a fost otravit de catre un prieten de-al lui Cristian atunci cand a fost impreuna cu Narcisa in luna de miere. Eliza impreuna cu cei doi copii sunt plecati la New York...iar bunica nu stiu ce sa zic...O fi si ea pe undeva pe la tara. Fundita?