| puffika a întrebat:

Cei care va uitati la Narcisa Salbatica cum sa aflat ca Eliza este sora Narcisei? funda!

Răspuns Câştigător
| BăiBăiatule a răspuns:

Eliza a luat tabloul de la Mircea, iar Mioara a udat tabloul iar pe tablou se vedea cuvinele "isa" si Eliza a sters si a aflatbig grin... funda?

3 răspunsuri:
| aaaaaaa1 a răspuns:

Http://narcisasalbatica.a1.ro/episoade.html
funda te roog:*:*
vezi ca ai mai jos si alte episoade;)

| Izaaaaq a răspuns:

Pai Mioara nu stiu ce i`a facut tabloului ala si scria ceva pe el. Si a vazut-o Eliza. Dupa a sters Eliza partea aceea a tabloului si a vazut ca scria "mai ai o sora.o cheama Narcisa.Sta in sat cu noi"winking
Fundaa?puppy dog eyes

| TheNinthKoopa a răspuns:

Daca ai vazut in episoadele de mai din urma, Mircea a facut rost inapoi de tabloul pe care Octavian a vrut sa i-l dea Elizei. Mircea a banuit de la inceput ca ar putea sa fie ceva ascuns la el, dar nu si-a dat seama ce si cum sa afle. Cand Eliza a adus tabloul acasa, Mioara a varsat din greseala niste apa pe tablou si Eliza a vazut ca vopseaua se ducea de pe tablou si ca scrie ceva sub vopsea. A luat un prosop si cand a sters vopseaua, scria ceva de genul:
"Eliza, cand vei primi tabloul asta, eu probabil voi fi deja mort. De vreme ce nu ma pot apropia de tine, iti voi trimite mesajul pe aceasta cale. Mai ai o sora, in afara de Carolina. Numele ei e Narcisa, si locuieste in acelasi sat cu mine."