| Ciuciulina34 a întrebat:

nu mai stiu nici un film ma-ti putea ajuta cu niste filme noi? horror daca se poate...

spuneti-mi cel mai bun film pe care la-ti vazut...

dau funda... multumesc...

Răspuns Câştigător
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

The Exorcist
Insidious
Night Of The Living Dead
The Graveyard
Abraham Lincoln: Vampire Hunter
Wrong Turn II : Dead End
Dawn Of The Dead
The Exorcism of Emily Rose
Priest
Drag Me To Hell
Poltergeist
Psycho
Final Destination
Dead Snow
Phantasm II
The Thing
The Fog
Dead Silence
One Missed Call
Mirrors
Candyman
Friday the 13th
A Nightmare On Elm Street
Silent Hill
Devil Seed
Silent House
ATM
The Hike
The Helpers
Quarantine

9 răspunsuri:
| Herp a răspuns:

Http://www.imdb.com/genre/horror/
Iti recomand Shutter.
Vizionare placuta!

| FaraSperantaSEN a răspuns:

Incearca, Dead Silence daca iti place horror o sa-ti placa, inceaca Drag me to hell...
Chucky papusa ucigasa e si multa comedie dar e si de groaza

| FaraSperantaSEN a răspuns:

Incearca si Saw1, 2,3, 4,5, Dead Silence, The Exorcist, DeadGirl, Vineri 13(Friday The 13th, Chuky Papusa ucigasa,

| Tyrr a răspuns:

The Last Exorcism :p

| MeeJenn a răspuns:

The exorcist. E bestial! Si e inspirat din fapte reale

| Aleeeexandra a răspuns:

The Pact (2012), The Woman in Black

| Ivanaaa a răspuns:

Hmmm...horror.Buna alegere!
Ador filme de acest gen...
Uite cateva care chiar mi-au placut:
1."Dead girl"-nu este pentru cei slabi de inima…
2."Trick R Treat".
3."Sweeney Todd: the Demon Barber of Fleet Street (2007)"-Nu e chiar foarte Horror...dar se gaseste mult sange in el, deci sper sa-ti placa.
4."Bloody Mary"-E super filmul. Exista mai multe parti.
5."The Grudge"-E superrr! Uita-te la toate partile.
6."Case 39"-Nici ista nu e foarte horror..insa sigur o sa-ti placa.
7."The ring"-nu prea e cel mai bun film vazut de mine dar facem o exceptie.
8."House of wax ".
9."Friday the 13th"-E la fel de fain si e numai cu adolescenti.
10."Alone"-e un film coreean cu 2 siameze.E infricosator.
11." I know what you did last summer".
12."Rest Stop"-e de groaza...dar in acelasi timp si scarbos.
-Cam astea sunt filmele care mi-au placut.Lista ar putea continua.M-am uitat la foarte multe filme horror.Dar prima data uita-te la astea. Sper ca te-am ajutat si multa bafta!kiss.

| SweetCakes a răspuns:

1) Prometheus
2)The woman in black
3) The thing
4) The Collector
5) Scream 4
6) Priest
7) The Rite
8) Orphan
9) Devil
10) Pandorum

Iti sugerez aceste 10 filme horror! Sper sa-ti placa. Fundita te rog frumos.

| sTaRrrrr a răspuns:

Drag me to hell, the devil inside(2011)e super tare uitate la trailer pe youtube sa vezi cum e o sa iti placa trebuie sa il vad si eu, saw1-7,wrong turn 2, final destination 5, scream 1-4