| anonim_4396 a întrebat:

puteti sa ma ajutati cu ceva? Deci la romana trebuie sa vizionam un film care are tema Cunostinte etice si civive, in fine dar intrebarea mea este, daca stiti filme ca de exemplu Hachiko, care sa te invete ceva... happy Funda si scuze categoria...

2 răspunsuri:
| lecsy a răspuns:

Deci mai bine te-ai uita la elena din troya sau la filmul troia ca e vorba si de razboaie acolo o sa vezi si cu calul troyan mai multe lucruri

| lecsy a răspuns:

SAu mai cine acum mi-am adus aminte cei 300 de eroi de la Termopile