| KaterinaPetrova a întrebat:

spuneti si mie niste filme de groaza cu adolescenti. dar sa merite vazut.mersi.funda.

Răspuns Câştigător
| KirigayaKirito a răspuns:

Insidious ( e un film horror c poate fi catalogat si ca psihologic -> genial )
The ring ( iti recomanda in special prima parte. un horror cu un subiect f bun )
2 filme asemanatoare celor cu legende urbane. primele 2 parti "I know what you did last summer"
Dead Silence. dragut filmul. din nefericire prea putine efecte.ce-i drept unui film cu papusi ucigase nu-i trebuie multe efecte
Chucky
Calaretul fara cap ( nu mi se pare horror dar e f belea )
Hatchet
Freddy vs Jason ( o combinatie intre Vineri 13 si A nightmare on elm street )Ia si niste site-uri unde le poti viziona
WWW.FILMEALESE.COM WWW.CINEMAXX.COM
Seriale Online Gratis Subtitrate - Filme Online Sper ca te-am ajutat! FUNDA:D

7 răspunsuri:
| Th3eo a răspuns:

Jennifer`s body, my bloody valentine

| SamSon a răspuns:

Girl next door
filmul e bestial comedie pura

| Alessandro a răspuns:

Bună.
Caută aici : http://www.cinemarx.com
Pa-pa.

| greenish a răspuns:

Prom Night
I know what you did last summer
I still know what you did last summer
Final destination 3
Tamara
The faculty
Stay alive

| LoveBellaLoveEdward a răspuns:

Trupul lui jennifer plsssss vot.

| Cherry a răspuns:

Scarry movie
detention
casa de ceara

| AvrilLivigne a răspuns:

The Ring ii cel mai tare
FUNDA?
si imi place mult si "Tarata in iad"