| Anonimuuuussssss a întrebat:

Stie cineva cand incepe sezonul 2 din Violetta? Si daca mai exista si un sezon 3?

6 răspunsuri:
| LivingLouder a răspuns:

Eu stiu ca pe 16 septembrie incepe.

| AsafteiAndreiDaniel a răspuns:

Pe 20 septembrie sua pe 17 si al3 o sa fie dupa o luan ce se termian al 2

| ℓσяєภยş a răspuns:

Pe 17 septembrie si mai exista si un sezon 3

| Dontspeek a răspuns:

15 aprilie.
www.disney.ro/violetta/

| Catarga a răspuns:

Pe 30 septembrie, cel mai probabil. Si dupa udienta de la Violetta cred ca va aparea si sezonul 3.

| Alexandra4012 a răspuns:

Exista mai multe speculatii...Se poate sa inceapa in octombrie, pe 1, in 2014, pe 14 aprilie, dar cel mai probabil va incepe pe 17 septembrie, anul asta. Cat despre sezonul 3...Inca n-au inceput filmarile, dar sigur va exista un sezon 3. Fundita?