| Andreeyutzaaa a întrebat:

Stie cineva daca difuzarea serialului The Secret Circle s a anulat? Dau Fundaa. :X

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Din cauza ca a avut audienta scazuta

| Huehuehuehuehue a răspuns:

Da,de anul trecutpuppy dog eyes

| bloodyhell a răspuns:

Da

| InVisible99 a răspuns:

A fost doar un sezon, apoi au vrut sa-i ia ABC-ul in grila din septembrie 2012 inlocuind Once upon a time, dar pana la urma s-a anulat totul.

| BlackEyedGirl a răspuns:

Asa am auzit ca s-a anulat crying

| BrokenArrow a răspuns:

Bullshit. S-a anulat.

| IssabellaLoLa a răspuns:

Daa crying Din pacate s-a anulat crying
La fel si Kyle XY (un serial awesome =p~ )care nu ti-as recomanda sa te uiti pentru ca ramai in cel mai mare suspans straight face straight face Cum ma sa fie ala frati-su angryangry...ma roooog am deviat de la subiect laughing. )
Da.Ma rog, in final vreau sa te anunt ca s-a anulat. sad
Imi pare rau... sad.
Bye :*

| MrsC a răspuns:

NU S-A ANULAT! acum cateva luni, cam 4, s-a facut o petitie, iar serialul va face un alt sezon :X:X nu se stie inca in ce perioada, dar sigur vor incepe in 2013

| BePreetyAna a răspuns:

Mda

| AmInvatatSaLupt a răspuns:

Da.s`a anulat cryingSi mie imi placea., dar era o petitie parca.
Oricum nu se mai fac alte episoade, stiu sigur.

| nessa98 a răspuns:

Buna! da, s-a anulat de mult...