| StefiD a întrebat:

Serialul the secret circle s-a anulat?

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Da,s-a anulat pentru ca nu a fost primit de fani cum aveau asteptarea producatorii.

| radupopa a răspuns:

Am aflat pe facebook si twiteer ca sa anulat cu siguranta.

| motorsportskr a răspuns:

CW a decis sa anuleze serialul desi incepuse sa fie unul interesant, motivul nu a fost declarat.sad

| TaкєMєHιgн a răspuns:

Cred ca da.

| TaкєMєHιgн a răspuns:

"Tocmai am aflat de pe Twitter ca serialul The Secret Circle si serialul Ringer au fost anulate. Pentru mine este o veste destul de proasta deoarece imi placeau ambele seriale. Totodata Hart of Dixie va avea parte de un al doilea sezon."

| sweetgirl27 a răspuns:

Da