| username5065 a întrebat:

Stie cineva de unde pot downloada subtitrarea de la filmul "Incognito(2009)"(http://www.cinemarx.ro/filme/Incognito-Incognito-2344421 .html).Caut de mult subtitrarea si nu o gasesc.Am vazut mai de mult filmul pe HBO si avea subtitrare. FUNDA!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai filmul, deschide-l cu BS Player, iar acesta iti va cauta automat subtitrarea, iti va da mai multe varinate de subtitrare, o alegi pe care o vrei sau care nu este decalata, dar de regula o gaseste si pe cea care are fix aceeasi denumire ca si filmul pe care tocmai l-ai deschis.