| Messyhair a întrebat:

Pentru cei care au vazut filmul Keith http://www.cinemarx.ro/filme/Keith-Keith-117237.html. Nu prea am inteles finalul.Imi puteti explica ce s-a intamplat de fapt?

Răspuns Câştigător
| kinga_9984 a răspuns:

Pai la final keith moare ...si ea vrea sa isi ia viata cand lasa masina sa mearga singura in prapastie dar la final se razgandestewinking

funda?batting eyelashes:X

1 răspuns:
| corsau a răspuns:

Filmul ii foarte usor de inteles. parerea mea mai uitate odata. daca nici asa nu intelegi. uitate la tom and jerry ca sigur o sa il intelegi laughing)