| xXPandaXx a întrebat:

Stiti cand incepe sezonul 2 din Angel beats? CA eu nu pot sa mai asteptcrying, Si daca stiti niste animeuri asemanatoare cu el, va rog sa mi le spuneti si miepuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Regret să te dezamăesc, dar anime-ul „Angel Beats" a avut un singur sezon (13 episoade mai exact). Totuși, dacă-ți place atât de mult, poți citi manga, care este în curs de desfășurare (din păcate numai în limba engleză).
http://www.mangahere.com/manga/angel_beats_heaven_s_door/
Alte anime-uri asemănătoare: Hidan no Aria, Anohana: The Flower We Saw That Day, Maid Sama, Clannad, Kanon.
Numai bine!

1 răspuns: