| ƦαℓυҜα a întrebat:

Sunt nelamurita despre Gabe Duncan din "Good Luck Charlie"(Bafta Cearli") deoarece pe el il cheama in realitate asa:Bradley Steven Perry.Doar stiti ca si pe Katy o cheama :Katy Perry. Oare sunt frati sau rude?
Va multumesc pentru raspunsurile care le veti da! B-B(bye-bye)...si scuzati-ma de aceasta categorie dar nu era categoria:"Desene animate-seriale"laughing

4 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Nu...sunt multe persoane cu numele Simpson de exemplu, dar asta nu inseamna ca toti sunt rude...in plus,numele adevarat a lui Katy este Hudson(nu-ti face griji, nu e ruda cu Kate Hudson, tocmai de aceea si-a schimbat numele).

| Rayyy a răspuns:

Bună,
Există foarte mulţi oameni care împart acelaşi nume. Cred că în cazul ăsta este vorba de o coincidenţă şi nimic mai mult.

| LionelJosh a răspuns:

Este doar o coincidenta de numewinking nu sunt rude, daca sti e si actorul acela Matthew Perry din, Friends, si nu au nicio legatura. Perry e un nume comun in Americawinking

| GeOrGi_8134 a răspuns:

Nu, e coincidenta de nume :*!