| xLittleAngelxD a întrebat:

Vr si eu numele personajelor din Nini. Si un site oficial al lui Tony din Nini. Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| ღღkคrinค19ღღ a răspuns:

Buna,
Uite aici numele reale sunt ale lor sunt:
# Florencia Bertotti - Nina ("Niní")Gómez/Nicolás Zampano, personajul principal
# Federico Amador - Tomás Parker, ambasadorul
# Paula Morales - Celina Martínez Paz, secretara personală şi iubita ambasadorului
# Héctor Díaz - Horacio Raimundi, majordomul
# Esteban Meloni - Victor Martínez Paz, fratele Celinei
# Mariana Esposito - Vicky
# Diego Gentile - Sebastián, prieten apropiat al ambasadorului
# Sebastian Mogordoy - Ángel, electrician la ambasadă, aspirant la inima lui Niní
# Juan Manuel Guilera - Martín Parker, fiul cel mare al ambasadorului
# Sheyner Cristian Díaz Gómez - Chama Chan Parker, fiul cel mic al ambasadorului
# Iara Munoz - Sicilia Parker, fiica cea mică a ambasadorului
# Melanie Chong - Chow Parker, fata cea mare a ambasadorului
# Marta Paccamicci - Lupe, bucătarul
# Pablo Napoli - grădinarul şi bunicul lui Nini
# Esteban Masturini - Juan
# Paula Sartor - Sofía
# Giselle Bonaffino - Lola
# Valentín Villafane - Abel
# Antonia Bengoechea - Zoe
# Juan Pablo Urrego - Tony
# Vanesa Butera - Carmen Juárez
# Agustina Posse - Eva
# Brenda Gandini - Jazmín
# Paula Chávez - Violet
Dar cu site-ul oficial a lui Tony nu cred ca te pot ajuta, nu cred ca exista asa ceva, dar eu sper ca ti-am fost de ajutor, pa-pa!

3 răspunsuri:
| Fαntαsy a răspuns:

Site oficial nu. dar uite ce am gasit eu :x si mie mi-a atras atentia:

http://www.garotosgarotascasting.com/popup.php?id=2821

http://rozzy.sunphoto.ro/R_-_Juan_Pablo_Urrego

:x :x :x

si cateva personaje. :
Tony - Juan Urrego
Chow - Melanie Chong
Abel - Valentin Villafane
Huan - Esteban Masturini
Lola - Giselle Banaffino
Martin - Juanma Guilera

| MaDroghezCuFericire a răspuns:

Pai sunt multi; abel, carmen, celina, chow, horasio, juan, lola, lupe, martin, nicolas(nini), nini, sicilia, sofia, tony, vicky, victor, tomas si sebastian dar daca vrei si poze uite aici http://cuvinterozali.sunphoto.ro/cateva_personaje_din_nini acum te rog funda?

| iryonutz a răspuns:

Salut
uite aici cate nume de personaje din NINI...;)
http://miley30.sunphoto.ro/personajele_din_nini
dar site oficial nu prea stiu:-S...
fundita:D?