| drive a întrebat:

Buna TPU vreau filme horror gen saw mascare texas, filme cu rechini care mananca oameni.

7 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

My Bloody Valentine (2009),Wrong Turn (seria), Inbred (2011),The Wicked (2013),Friday The 13th (2009),Coffin Baby (2013),Carver (2008),The Cottage (2008),Farm House (2008),You're Next (2011),Haunted (Dark House 2014), Leprechaun: Origins (2014),Open Grave (2013),Modus Anomali (2012),The Barrens (2012),Animal (2014),See No Evil 2 (2014),Death Do Us Part (2014),The Town That Dreaded Sundown (2014),Exists (2014),Into the Grizzly Maze (2014),The Reef (2010),Bait (2012),Dark Tide (2012),Sharknado (2013),Sharknado 2: The Second One (2014)

| Sociopat a răspuns:

The Devil's Rejects

| KMaddieK a răspuns:

Cu animale care omoara oamenii : Malibu Shark Attack, Grizzly rage, Lake placid 1, 2, 3, Piranha, Spiders, Blue demon, Red water, Shark zone, Shark attack, Black sheep, Anaconda
Horror (fara fantome sau demoni, doar oameni chinuiti) : Cabin Fever, Animal, Chain Letter, Child's play, Wrong turn, Hostel, Dead Snow, You're next, Carrie, The Collector, The collection, Joy ride

| metinmetin4 a răspuns:

Pai insidious 1 2 si 3 happy Malibu Shark Attack, Grizzly rage, Lake placid 1, 2, 3, Piranha, Spiders, Blue demon, Red water, Shark zone, Shark attack, Black sheep, Anaconda
Horror (fara fantome sau demoni, doar oameni chinuiti) : Cabin Fever, Animal, Chain Letter, Child's play, Wrong turn, Hostel, Dead Snow, You're next, Carrie, The Collector, The collection, Joy ride si cum ziceai SAW.

| Florin_Salam_1945 a răspuns:

Papusa chicci de la 1 pana la 7 o sa moriiiiiiii.

| Unicorn192 a răspuns:

Nu stiu filme cu rechini dar iti recomand:
JigSaw
Annabelle
Halloween
The Friday 13th
The Conjuring

| Buia_Ana_Maria_1999 a răspuns:

Nu sunt cu rechinii...dar mna. uite cateva filme de groaza :
Jessabelle
Annabelle
The women in black
Drag me hotel