| DianaDiaa a întrebat:

Vreau si eu filme (dragoste,romantice,comedie,indiene) dar frumoase, pe care sa nu le uit a doua zi. Vreau filme pe care le-ati vazut si voi si v-au placut dar nu A walk to remember si The notebook sau o lista luata de pe cinemagia.

Ms happy
Fundaa

Ps. Imi puteti da exemple si de seriale.

3 răspunsuri:
| dragodana a răspuns:

Salut!
The Host-este SF, dar si de dragoste
Seria Twilight

| Denisa727 a răspuns:

Buna.
Eu am urmarit "Gossip Girl" si mi s-a parut un serial foarte interesant, ti-l recomand. Un alt film de dragoste interesant este si "Dear John", doar ca acesta are un final destul de "aiurea", dar totusi este frumos.
Sper sa iti placa.

| Dani010 a răspuns:

Eu nu prea vizionez de dragoste, decat cele care sunt asa de bune incat ma fac sa plang.
Iti recomand :
One day (film de dragoste),
Bad Teacher - comedie,
Water for Elephants
Friends with benefits - destul de tare ideea
Ted, Grown ups - comedii
Titanic - pe care cred ca deja l-ai vazut de 100 de ori
Daca mai imi amintesc ceva iti mai spun, mereu imi notez toate filmele vazute dar majoritatea sunt horror sau dramatice big grin. Sper ca ti-am fost de ajutor