| andreutzaRBD a întrebat:

Buna TPU vreau si eu sa ma uitla la programul de tv nickelodeon online live... imi puteti zice si mie unde pot sa-l gasesc sau sa imi dati ilinkul?

Răspuns Câştigător
| alecx4music a răspuns:

Http://www.cool-itv.net/

Ca sa poti vedea un post TV live, trebuie sa folosesti Internet explorer si sa instalezi Sopcast, VLC media player, si Windows media player. (Cu mozilla firefox, google chrome sau oricare alt browser nu o sa mearga) Le gasesti la Download. Descarci decat o singura versiune de sopcast(5. 8). In caz ca iti apare o eroare de script cand se incarca postul, ii dai NO.
Vizionare placuta!

| andreutzaRBD explică (pentru alecx4music):

Mersi dar nu priente portul nikelodion