| anonim_4396 a întrebat:

Aseara a fost finala de la romanii au talent? Cine a catigat premiul? Si daca ati putea sa-mi dai un link unde pot vedea episodul de aseara?

Răspuns Câştigător
| DoOdO a răspuns:

Cristian Gog a castigat. Uite ce a facut
http://www.protv.ro/stiri/romanii-au-talent-castigator-sezonul-2-video.html

12 răspunsuri:
| xlollypop a răspuns:

Vezi ca este acum in reluare pe pro tvlove struck pe locul trei a fost leana (ala cu cubul), pe locul 2 mihai petrache si pe primullll locc a fosst GOG:X

evenso
| evenso a răspuns:

Cristian Gog a castigat.

http://romaniiautalent.protv.ro/

| Melissssa a răspuns:

Finala a castigat.o Cristian Gog:) Http://romaniiautalent.protv.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Wow! Nici nu stiu la cine sa dau funda! laughing :X

| andreea7mey a răspuns (pentru anonim_4396):

Da si tu la cel care a raspuns primul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc tuturor! I-am dau lui DoOdO fundita, dar voua v-am dat voturi.Iar la cativa dintre voi nu stiu de ce dar nici nu mi-a aparut funda unde sa dau.

| serjju a răspuns:

Http://romaniiautalent.protv.ro/ a castigat crystyan gog FUNDA
?

| Alexandru18 a răspuns:

Buna, asear titlul de cel mai talentat roman a fost castigat de Cristian Gog. Daca nu ma insel s-ar putea sa fie acum reluare pe PRO TVwinking