| deniy09 a întrebat:

Buna tuturor doresc sa ma adresez in general fanilor K-POP si a celor care urmaresc drame koreene. pentru ca as dori sa va intreb si desigur daca doritii sa imi raspundeti as vrea sa urmaresc seriale sau filme Koreene sau japoneze nu conteaza dar care sa aiba traducere in romana. Am o anumita pasiune pentru ele iar daca doriti sa imi oferiti si mie titluri de filme sau seriale pentru a le putea viziona.Va multumesc!

2 răspunsuri:
| Ioana960 a răspuns:

Fetele gilmore e jumate coreean!

| rux2828 a răspuns:

City hunter, playfull kiss, boys over flowers, lie to me, you are beutiful, i miss you, midas, loving you a thousand times