| palexandraa8 a întrebat:

Buna tuturor! Nu-mi amintesc cum se numeau niste desene animate care se transmiteau pe minimax cand eram copil. Vorbesc de perioada 2007-2013. Era vorba de cateva marionete de plus. Erau mai multe desene animate de genul. In unul din ele protagonistii erau o marioneta portocalie si una galbena. Imi cer scuze pentru greseliile facute dar sunt plecata din tara.

4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Aici e o lista cu toate desenele difuzate, poate iti dai seama din cover pe care le cauti.https://www.imdb.com/list/ls042612142/

Mi-am amintit si eu de cateva care imi placeau mult. :))

| VoidEternal a răspuns:

Muppets

| ReddY25 a răspuns:

Muppets