| Fantaspirit a întrebat:

Buna.
Un film care sa se asemene cu filmul Lucy știți? M-a impresionat acest film și aș vrea să văd ceva asemănător.

Răspuns Câştigător
| 1Atotstiutorul12 a răspuns:

Un film care ar putea fi similar cu "Lucy" ar putea fi "Limitless". Ambele filme au ca temă utilizarea capacității cerebrale la maximum și consecințele acestei utilizări. De asemenea, ambele filme au un ton de acțiune și suspense. Alte filme care ar putea fi similare ar putea fi "Inception" și "The Matrix".

9 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Și dacă îl vezi in reluare? happy

| Fantaspirit explică (pentru cristi202):

Ciorba reîncălzită nu mai e buna la mine.

| cristi202 a răspuns (pentru Fantaspirit):

happy
Avem dreptul să fim diferiți. Eu filmele bune care îmi plac mult le-am văzut și de 6-7 ori. happy La foame e buna și o ciorba reîncălzită happy

Răspuns utilizator avertizat
| Trixt3r a răspuns:

Uite aici un site pe care-l folosesc sa caut filme similare : https://tastedive.com/movies/like/Lucy-Movie

| Fantaspirit explică (pentru Trixt3r):

Nu merge sad

| Trixt3r a răspuns (pentru Fantaspirit):

Ciudat, la mine merge - imi arata lista cu alte filme (nu le poți vedea online acolo, iți da doar informații despre ele)

| Fantaspirit explică:

Va mulțumesc frumos tuturor pentru răspunsurile acordate.

| StefanDrg a răspuns:

In time si Transcendence