| Byaa99 a întrebat:

Unde pot sa vad serialul Skins (UK) cu subtitrare in romana? Pe Vplay imi da subtitrarea in engleza de la sezonul 2 si pe seriale online la fel.

1 răspuns:
| mirciu1234 a răspuns:

Buna. Pe siteul www.vplay.com vei gasi serialul cu toate sezoanele lui, subtitrate
Trebuie doar sa iti faci un cont(care nu e complicat) si dai la colectii si scrii la search.Foarte simplu.Si eu ma uit la Skins dar vezi ca sunt 2 seriale Skins.Banuiesc ca cel britanic in doresti.Succes si Vizionare Placuta!